آخرین وضعیت طرح شفافیت از زبان حاجی بابایی

حمیدرضا حاجی بابایی درباره آخرین وضعیت طرح شفافیت آرای نمایندگان،گفت: یکی از شعارهای اصلی مجلس یازدهم، شفافیت آرای نمایندگان بوده است و نمایندگان مجلس حتماً باید به وعده‌ای که به مردم دادند، عمل کنند. وی بیان کرد: ایرادات طرح شفافیت آرای نمایندگان در کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی برطرف شده و الان این طرح آماده

کد خبر : 1148
تاریخ انتشار : چهارشنبه 27 اکتبر 2021 - 13:56
آخرین وضعیت طرح شفافیت از زبان حاجی بابایی

حمیدرضا حاجی بابایی درباره آخرین وضعیت طرح شفافیت آرای نمایندگان،گفت: یکی از شعارهای اصلی مجلس یازدهم، شفافیت آرای نمایندگان بوده است و نمایندگان مجلس حتماً باید به وعده‌ای که به مردم دادند، عمل کنند.

وی بیان کرد: ایرادات طرح شفافیت آرای نمایندگان در کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی برطرف شده و الان این طرح آماده بررسی در صحن علنی مجلس است.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: طرح شفافیت آرای نمایندگان باید هر چه سریع‌تر در صحن علنی مجلس مورد رسیدگی قرار گیرد و تعیین تکلیف شود.

حاجی بابایی ادامه داد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی از بررسی مجدد طرح شفافیت آرای نمایندگان در صحن مجلس استقبال می‌کنند و ما منتظریم که این موضوع مهم هر چه زودتر در دستور کار مجلس قرار گیرد.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شفافیت آرا باید محقق شود چرا که می‌تواند رضایت عمومی و شفافیت در رفتار و گفتار نمایندگان و مصوبات مجلس را به دنبال داشته باشد و از سوی دیگر باعث ارتباط نزدیک بین مردم و مجلس می‌شود.

23219

برچسب ها :

ناموجود