آموزش کسب درآمد و دریافت پاداش در همراه شهر پلاس برای ایفون

رقابت تنگاتنگ مؤسسات مالی، فرصت‌های شگفت‌انگیزی را برای کسب درآمد مشتریان آن‌ها پدید آورده و شرایط برد-بردی را برای اپ‌های بانکی و کاربران این بانک‌ها ایجاد کرده است. جشنواره همراه شهر پلاس برای ایفون نیز یکی از این فرصت‌های طلائی جهت دریافت هفت میلیون ریال پول نقد به عنوان پاداش دعوت از افراد به عضویت در این بانک است. در این جشنواره افراد می‌توانند به ازای دعوت هر نفر، مبلغ ۷۰ هزار تومان را به عنوان پاداش دریافت کنند و این پاداش را تا سقف ۷۰۰ هزار تومان (به ازای دعوت ۱۰ نفر) افزایش دهند. اما دریافت این هدیه چه شرایطی دارد و چگونه برای دریافت آن باید اقدام کرد؟ در این مطلب نخست به این پرسش و چگونگی دریافت هدیه ۷ میلیون ریالی همراه بانک شهر برای ایفون پاسخ داده خواهد شد و سپس چهار ابزار کارآمد مالی دیگر برای انجام آسان و سریع امور مالی به شما معرفی خواهد شد.

A phone standing on a red background with bank shahr plus mobile app on its screen

همشهری شوید و هدیه ۷۰۰ هزار تومانی دریافت کنید

مشتریان همراه بانک شهر پلاس برای ایفون با شرکت در جشنواره «همشهری شو» می‌توانند به ازای دعوت هر نفر ۷۰ هزار تومان (تا سقف دعوت ۱۰ نفر و دریافت هفت میلیون ریال) پاداش دریافت کرده و به سادگی کسب درآمد کنند. افرادی که کد دعوت را نیز دریافت و به واسطه اپلیکیشن بانک شهر پلاس ios در این بانک اولین حساب خود را افتتاح می‌کنند، می‌توانند هدیه‌ی ۳۰ هزار تومانی این بانک را دریافت کنند.

چگونه کد دعوت خود را برای اقوام و دوستان ارسال کنیم؟

برای انجام این ابتدا باید نسخه جدید همراه بانک شهر برای ایفون را در گوشی خود نصب کرده و وارد حساب کاربری خود شوید. سپس منوی سمت چپ بخش فوقانی صفحه اصلی (آیکون سه خط افقی) را باز کرده و دعوت از دوستان را انتخاب کنید. در آخر کد دعوت از دوستان خود را -که در بخش پایین صفحه «کمپین همشهری شو» قرار گرفته- در صفحات اجتماعی مختلفی نظیر ایتا، واتس اپ و تلگرام برای دوستان و اقوام خود ارسال کنید.

آموزش دانلود همراه شهر پلاس از سایت بانک شهر

به علت محدودیت‌هایی که شرکت اپل برای کاربران ایرانی اعمال کرده است، دانلود همراه بانک شهر برای ایفون در اپ استور این شرکت امکان‌پذیر نیست و نصب این اپ کاربردی همانند دیگر اپ‌های ایرانی نظیر امضای ملت برای ایفون، مستلزم دانلود بازارچه‌های مجاز ایرانی است. سیبچه به عنوان اولین پلتفرم نرم‌افزارهای آیفون در ایران، قریب به ۱۰ سال است که در زمینه خدمات‌رسانی به دارندگان این گوشی‌های ارزشمند فعالیت می‌کند و با ارائه راهکارهایی هوشمندانه جهت گذر از محدودیت‌های تحمیلی ایالات متحده، همراهی همیشگی برای بهره‌وری بهینه کاربران از تمام ظرفیت‌های محصولات اپل بوده است. با دانلود سیبچه و تهیه اشتراک ماهانه این بازارچه از محدودیت‌های شرکت اپل برای ایرانیان رها خواهید شد و به تمام اپ‌های ایرانی کاربردی بستر iOS دسترسی همیشگی خواهید داشت.

A phone with bank shahr mobile app on its screen showing how to invite friends to bank shahr by sharing referral code

پس از نصب سیبچه و ثبت دستگاه خود می‌توانید در نوار صفحه اصلی برنامه، عبارت نرم افزار بانک شهر پلاس ایفون را تایپ کنید تا به صفحه اصلی دانلود آخرین ورژن همراه بانک شهر با لینک مستقیم برای ایفون هدایت شوید. در این صفحه کافی است دکمه دانلود همراه شهر پلاس بانک شهر برای آیفون را بفشارید تا همراه بانک شهر نسخه جدید ios در گوشی آیفون شما نصب گردد. پس از نصب اپ بانک شهر برای ایفون کافی است نرم‌افزار را اجرا کرده و مراحل احراز هویت خود را تکمیل و کد معرفی را که از دیگران دریافت کردید، وارد کنید تا ۳۰ هزار تومان پس از افتتاح حساب به کارت شما واریز گردد.

اپلیکیشن بانک شهر برای ایفون قابلیت‌های بسیار زیادی دارد و یک سوپرمارکت مالی محسوب می‌شود. با نصب این اپ می‌توانید وجه بانکی خود را به روش‌های مختلف ساتنا، پایا و کارت به کارت انتقال دهید و با پرداخت پرونده اعتباری، قبوض خدماتی، کرایه تاکسی (اسکن بارکد) و اقساط دیگران، انجام تمام امور مالی خود را به این اپ کارآمد بسپارید. البته همان‌طور که می‌دانید بانک شهر ایفون تنها اپ بانکی و ابزار مالی موجود در بازار نیست، اپ‌های سودمند دیگری نیز در ایران فعالیت و خدماتی مثال‌زدنی را به کاربران خود عرضه می‌کنند. در بخش بعدی این مطلب چهار اپ همراه بام ملی ایفون، امضای ملت آیفون، برنامه آپ برای ایفون و همراه بانک مهر ایران ایفون به شما معرفی خواهد شد.

همراه بام ملی نسخه ایفون؛ دستیار هوشمند مالی شما

بعید است جزء مشتریان بانک ملی باشید و همراه بام ملی ios را در آیفون خود نصب نکرده باشید. این اپ بانکی با ارائه شمار زیادی از قابلیت‌هایی مختلف، نیاز مشتریان ملی را به حضور فیزیکی به بانک جهت دریافت خدمات بانکی برطرف و انجام تمام امور گوناگون بانکی را در هر زمان و مکانی فراهم می‌کند. با نصب بام بانک ملی برای ایفون می‌توانید عملیات مختلفی نظیر انتقال وجه بین بانکی و درون بانکی و مشاهده مانده حساب و گزارش ۱۰ گردش آخر را به سادگی فشردن یک دکمه انجام دهید. افتتاح حساب نیز گزینه دیگری است که به تازگی در همراه بام ملی ایفون رایگان گنجانده شده است تا کسانی که دانلود نسخه جدید همراه بام ملی برای ios رایگان را به واسطه سیبچه انجام می‌دهند، از مراجعه حضوری به بانک و گذر از تشریفات زمان‌بر بانکی بی‌نیاز گردند.

علاوه بر این موارد، با دانلود رایگان همراه بام ملی برای ایفون می‌توان اقساط تسهیلات بانکی را به آسانی پرداخت و برای سیم‌کارت‌های اعتباری خود شارژ و اینترنت خریداری کرد. استعلام و تعیین مبلغ چک، دریافت اطلاعات تسهیلات، اعلام مفقودی کارت بانکی و دریافت اطلاعات سه شارژ آخر از دیگر قابلیت‌هایی است که با دانلود همراه بام ملی برای ایفون با لینک مستقیم و نصب این اپ از آن‌ها برخوردار خواهید گشت. ناگفته نماند که برای دانلود همراه بام ملی برای ایفون رایگان نیز نصب بازارچه سیبچه الزامی است، چراکه این اپ نیز مانند دیگر اپ‌های ایرانی در اپ استور اپل حضور ندارد و دانلود نسخه جدید همراه بام ملی برای ios صرفاً به واسطه سیبچه امکان‌پذیر است. چنانچه تمایلی به دانلود برنامه همراه بام ملی برای آیفون ندارید، به واسطه همراه بام ملی ایفون نسخه وب می‌توانید به برخی قابلیت‌های این اپ دسترسی داشته باشید، اما توجه داشته باشید که برای استفاده از تمام خدمات این اپ راهکاری جز دانلود همراه بام ملی نسخه ios وجود ندارد.

A billboard with bame meli mobile app advertisement on it

همراه بانک مهر ایران برای ایفون؛ ابزاری کارآمد در مدیریت امور مالی

همانند دیگر اپ‌های بانکی معرفی شده در این مطلب، همراه بانک مهر ایران ایفون رایگان نیز گستره وسیعی از خدمات بانکی را برای تسهیل دریافت امور مالی به مشتریان خود عرضه می‌کند. از انتقال وجه بانکی و بین بانکی گرفته تا دریافت گزارش‌های مختلف مالی و پرداخت قبوض خدماتی، خدمات پرشماری در همراه بانک مهر ایران ایفون رایگان به مشتریان این بانک ارائه می‌گردد. با دانلود همراه بانک مهر ایران برای ایفون می‌توانید درخواست وام خود را آنلاین ثبت کرده و تسهیلات بانکی خود را بدون مراجعه به بانک در منزل پرداخت کنید. علاوه بر این موارد، امکان افتتاح حساب بانک مهر ایران ایفون نیز به صورت آنلاین و غیرحضوری در همراه بانک مهر ایران برای ایفون فراهم شده است تا تمام عملیات بانکی بدون نیاز به مراجعه حضوری و صرفاً با نصب جدید همراه بانک مهر ایران ios برای کاربران فراهم گردد. ناگفته نماند که همراه بانک مهر ایران ایفون نسخه وب نیز برای کاربرانی که قصد دانلود همراه بانک مهر ایران برای ایفون با لینک مستقیم را ندارند، عرضه شده است.

اپلیکیشن امضای ملت چیست؟ آموزش دانلود امضای ملت ایفون

برنامه امضای ملت برای ایفون را باید محصول نوین و راهکاری هوشمندانه برای دیجیتالی‌سازی خدمات بانکداری دانست. بانک ملت با عرضه این اپ بانکی گامی بلند را بسوی بانکداری دیجیتال برداشته و خدمات‌دهی بانکی خود را به سطح دیگری ارتقا داده است. با دانلود برنامه امضای ملت برای ایفون دیگر نیازی نیست مشتریان برای انجام اموری نظیر انتقال مبالغ سنگین درون بانکی و صدور حواله بانکی به شعب این بانک مراجعه کنند، کافی است امضای ملت برای ایفون رایگان را به واسطه سیبچه دانلود و نصب کنند تا با دریافت گواهی امضای دیجیتال خود، انجام عملیات مختلف بانکی نظیر احراز هویت آنلاین را به سادگی در منزل انجام دهند. ازآنجایی‌که امضای ملت برای ایفون تحت وب هنوز طراحی نشده است، امکان استفاده از قابلیت‌های این اپ صرفاً به واسطه تهیه اشتراک سیبچه و دانلود این نرم‌افزار امکان‌پذیر است.

اپلیکیشن آپ برای آیفون؛ برترین اپ پرداختی ایران

دانلود آپ برای ایفون مزایای بسیاری زیادی برای کاربران دارد: از پرداخت قبوض خدماتی و خرید شارژ سیم‌کارت‌های اعتباری گرفته تا انتقال وجه بانکی و تهیه بلیط قطار و اتوبوس، انجام شمار زیادی از امور مالی با دانلود مستقیم آپ برای آیفون از اپ استور سیبچه برای شما فراهم خواهد شد. افزون بر این موارد، امکان دریافت خدمات مختلفی نظیر دریافت مشاوره آنلاین پزشکی، پرداخت هزینه دادرسی و خلافی خودرو، دریافت وام برای انجام عمل‌های زیبایی، تهیه بلیط هواپیما و رزرو هتل نیز با دانلود اپ رایگان برای ایفون و نصب این اپ برای ایرانیان امکان‌پذیر خواهد گشت. اما دانلود آپ برای ایفون نیز مانند دیگر اپ‌هایی نظیر بله برای ایفون و برنامه تلویزیون برای ایفون، نیازمند نصب سیبچه و تهیه اشتراک ماهانه این بازارچه است. پس از نصب سیبچه می‌توانید عبارت دانلود اپلیکیشن آپ برای آیفون را در نوار جستجوگر سیبچه وارد کنید تا به صفحه دانلود مستقیم آپ برای آیفون منتقل گردید. پس از نصب آپ برای ایفون می‌توانید به قابلیت‌های بی‌شمار این اپ دسترسی همیشگی داشته باشید. ناگفته نماند که نسخه وب اپلیکیشن آپ برای ایفون نیز برای افرادی که تمایلی به دانلود برنامه آپ برای ایفون ندارند، در دسترس است.

A guy holding a phone in his hand showing user interfaces of asan pardakht mobile app

کلام آخر

در این مطلب خواندید که چگونه می‌توان به آسانی با ارسال کد معرف برای اقوام و دوستان خود در نرم‌افزار همراه بانک شهر کسب درآمد و مبلغ ۷۰۰ هزار تومان را دریافت کرد. اپ‌های بانکی با ایجاد کمپین‌ها و طرح‌های هوشمندانه تبلیغاتی و پرداخت هدایای نقدی، فرصت‌های طلائی را برای کسب درآمد ایرانیان فراهم و مسئولیت تبلیغات برای جذب مشتری را به کاربران خود واگذار کرده‌اند. بی‌تردید این طرح‌های مبتکرانه، شرایط برد-بردی را برای مشتریان و بانک‌ها بوجود آورده و به تشویق مردم برای حرکت بسوی بانکداری الکترونیکی کمک فراوانی کرده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا