اجرای ۱۱۰ ویژه‌برنامه کمیته سیاسی ستاد انتخابات گیلان

ایسنا/گیلان دبیر ستاد انتخابات استان گیلان گفت: اجرای ۱۱۰ ویژه‌برنامه با هدف افزایش نشاط و آگاهی سیاسی، توسعه فعالیت‌های تشکل‌ها و احزاب برای تحقق مشارکت حداکثری در گیلان تا انتخابات برنامه‌ریزی شده است. جواد شفیعی‌ثابت در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص ویژه‌برنامه‌های کمیته سیاسی ستاد انتخابات در راستای تحقق مشارکت حداکثری و افزایش نشاط سیاسی

کد خبر : 233256
تاریخ انتشار : دوشنبه 12 فوریه 2024 - 16:30
اجرای ۱۱۰ ویژه‌برنامه کمیته سیاسی ستاد انتخابات گیلان

ایسنا/گیلان دبیر ستاد انتخابات استان گیلان گفت: اجرای ۱۱۰ ویژه‌برنامه با هدف افزایش نشاط و آگاهی سیاسی، توسعه فعالیت‌های تشکل‌ها و احزاب برای تحقق مشارکت حداکثری در گیلان تا انتخابات برنامه‌ریزی شده است.

جواد شفیعی‌ثابت در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص ویژه‌برنامه‌های کمیته سیاسی ستاد انتخابات در راستای تحقق مشارکت حداکثری و افزایش نشاط سیاسی اظهار کرد: به‌منظور افزایش نشاط و آگاهی سیاسی، توسعه فعالیت‌های تشکل‌ها و احزاب و مردم در تعیین سرنوشت خود از طریق حضور در انتخابات ۱۱ اسفند، اجرای ۱۱۰ ویژه‌برنامه در کمیته سیاسی ستاد انتخابات استان طراحی و تا انتخابات برگزار می‌شود.

دبیر و رئیس کمیته سیاسی ستاد انتخابات افزود: نشست پرسش و پاسخ با اساتید و دانشجویان در ۲۰ دانشگاه استان، هم‌اندیشی با احزاب و تشکل‌های مردم نهاد و جبهه‌های سیاسی انتخابات و اجرای جشن‌های ماه شعبان و بصیرت‌افزایی از جمله این فعالیت‌های برنامه‌ریزی شده است.

انتهای پیام

برچسب ها :

ناموجود