ارائه مشاوره‌های اجتماعی و انتظامی از سوی پلیس در راهپیمایی ۲۲ بهمن

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از ارائه خدمات مشاوره و مددکاری به راهپیمایان ۲۲ بهمن در غرفه پلیس خبر داد. سرهنگ علی همه‌خانی در حاشیه حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه پلیس از مدت‌ها قبل برای راهپیمایی ۲۲ بهمن اقدامات خود را آغاز کرد، گفت: در کنار اقداماتی

کد خبر : 232722
تاریخ انتشار : یکشنبه 11 فوریه 2024 - 13:07
ارائه مشاوره‌های اجتماعی و انتظامی از سوی پلیس در راهپیمایی ۲۲ بهمن

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از ارائه خدمات مشاوره و مددکاری به راهپیمایان ۲۲ بهمن در غرفه پلیس خبر داد.

سرهنگ علی همه‌خانی در حاشیه حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه پلیس از مدت‌ها قبل برای راهپیمایی ۲۲ بهمن اقدامات خود را آغاز کرد، گفت: در کنار اقداماتی چون تامین امنیت، تمهیدات ترافیکی و … پلیس موضوعات آموزشی و مشاوره را نیز در دستورکار خود قرار داده است. بر این اساس نیز غرفه پلیس پایتخت در میدان انقلاب تهران دایر شده و نسبت به ارائه خدمات به مردم و راهپیمایان عزیز اقدام خواهد کرد.

وی با بیان اینکه فعالیت این غرفه از ساعاتی پیش از شروع راهپیمایی آغاز شده وتا پایان مراسم ادامه خواهد داشت، گفت: اقداماتی چون ارائه محتوای آموزشی و مددکاری، مشاوره و … در غرفه‌های پلیس در میدان انقلاب ارائه می‌شود.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ افزود:‌ شهروندان می‌توانند با حضور در این غرفه‌ها از خدمات مشاوره در حوزه‌های اجتماعی و انتظامی بهره‌مند شوند.

انتهای پیام

برچسب ها :

ناموجود