استان‌های معین برای بازسازی اندیکا وارد عمل شوند

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل نجار عصر امروز در نشست قرارگاه بازسازی مناطق زلزله‌زده اندیکا با حضور وزیر کشور اظهار کرد: نیاز است که استان‌های معین برای بازسازی هرچه سریع‌تر مناطق زلزله‌زده اندیکا وارد کار بشوند. نجار افزود: استان‌های همجوار اعلام آمادگی کردند که با توجه به صعب‌العبور بودن و آغاز بارش‌ها برای بازسازی مناطق

کد خبر : 1710
تاریخ انتشار : جمعه 29 اکتبر 2021 - 19:31
استان‌های معین برای بازسازی اندیکا وارد عمل شوند

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل نجار عصر امروز در نشست قرارگاه بازسازی مناطق زلزله‌زده اندیکا با حضور وزیر کشور اظهار کرد: نیاز است که استان‌های معین برای بازسازی هرچه سریع‌تر مناطق زلزله‌زده اندیکا وارد کار بشوند.

نجار افزود: استان‌های همجوار اعلام آمادگی کردند که با توجه به صعب‌العبور بودن و آغاز بارش‌ها برای بازسازی مناطق زلزله‌زده اندیکا اعزام می‌شوند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان نیز در این نشست گفت: کار ساخت جایگاه‌های دام در مناطق زلزله‌زده توسط بسیج سازندگی انجام و با توجه به مکان‌یابی که توسط بسیج سازندگی انجام شده نیاز است که ۱۰۰ جایگاه دام دیگر طراحی شود.

شهاب صدیقی بیان کرد: برای ساخت جایگاه‌های دام نیز سیمان و لوله‌های مورد نیاز تأمین شده‌اند و برای شروع کار باید ماسه تهیه شود و مشکل کار اینجاست که فاصله نزدیک‌ترین کارخانه‌ی ماسه به روستا حدود ۲۸۰ کیلومتر بوده و هزینه رسیدن ماسه به منطقه بسیار بالا است.

برچسب ها :

ناموجود