به‌پرداخت ملت با بالاترین سهم تراکنش‌های پرداخت قبوض و خرید شارژ

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، بنابر آخرین گزارش منتشرشده از سوی شرکت شاپرک (شبکه الکترونیکی پرداخت کارتی) در شهریورماه ۱۴۰۰، به‌پرداخت ملت بالاترین سهم تعداد تراکنش‌های پرداخت قبض و خرید شارژ به خود اختصاص داده است.

این شرکت با کسب سهم ۲۳،۶۲ درصدی از تعداد تراکنش‌های پرداخت قبوض و خرید شارژ بالاترین سهم را در میان شرکت‌های پرداخت الکترونیک از آن خود کرده است.

بر اساس گزارش‌های دوره‌های قبل، شرکت به پرداخت با برنامه ریزی دقیق و هدفمند توانسته است در یکسال گذشته رشد مستمر و قابل ملاحظه‌ای در کسب سهم بازار این حوزه داشته باشد.

شایان ذکر است بر اساس گزارش اقتصادی شاپرک شهریورماه امسال، به پرداخت ملت با کسب ۲۰،۴۲ درصد از کل تراکنش‌های ثبت شده، بالاترین سهم تعداد تراکنش رابه خود اختصاص داده است و کماکان جایگاه نخست را در تعداد تراکنش‌های انجام شده در میان شرکت‌های پرداخت الکترونیک از آن خود کرده است.

علاوه بر این، شرکت به پرداخت ملت به لحاظ ارزش مبالغ تراکنش‌ها نیز با کسب سهم ۱۹،۳۶ درصدی از کل مبلغ تراکنش‌های انجام شده، بالاترین سهم را کسب کرده است و همچنان در جایگاه نخست شرکتهای پرداخت الکترونیک قرار گرفته است.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا