تاکید هادی العامری بر روند سیاسی مبتنی بر انتخابات در عراق

۱۷:۰۰ – ۰۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۷:۰۰ – ۰۳ آبان ۱۴۰۰ به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری یونیوز، هادی العامری، رئیس ائتلاف الفتح روند سیاسی در عراق مبتنی بر صندوق‌های رای دانست و گفت: به نظر من عراق در مسیر درست قرار دارد. برخی گمان می‌کردند از طریق هرج و

کد خبر : 508
تاریخ انتشار : دوشنبه 25 اکتبر 2021 - 18:15
تاکید هادی العامری بر روند سیاسی مبتنی بر انتخابات در عراق

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری یونیوز، هادی العامری، رئیس ائتلاف الفتح روند سیاسی در عراق مبتنی بر صندوق‌های رای دانست و گفت: به نظر من عراق در مسیر درست قرار دارد. برخی گمان می‌کردند از طریق هرج و مرج سازنده می‌توانند در عراق تغییر ایجاد کنند و این همان کاری بود که سال ۲۰۱۹ انجام شد. گمان می‌کردند باید هرج و مرج سازنده به راه انداخت و از طریق آن اوضاع و شرایط تغییر خواهد کرد. عراق در مسیر درست گام برداشت، روند سیاسی مبتنی بر تبادل مسالمت آمیز قدرت از طریق صندوق‌های رای. غیر از صندوق‌های رای هیچ چیز دیگری نداریم. هیچ هرج و مرجی را هم نمی‌پذیریم، چه سازنده یا غیرسازنده.

کمیسیون انتخابات عراق هفته گذشته اعلام کرد نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق در دسترس همه افراد در وبگاه خبری این کمیسیون قرار دارد. این کمیسیون میزان مشارکت در انتخابات پارلمانی این کشور را ۴۳ درصد اعلام کرد. همچنین بر اساس بیانیه این کمیسیون بیش از ۹/۶ میلیون نفر در انتخابات پارلمانی ۱۰ اکتبر در عراق رای خود را به صندوق ریختند.

انتهای پیام/

برچسب ها :

ناموجود