تبلیغ یا تخریب، مسئله این است

آفتاب‌‌نیوز :

صبح نو در سرمقاله شماره امروز خود نوشت: اگرچه اسامی نامزدهای نهایی انتخابات غیرمنتظره ۱۴۰۳ هنوز تایید و اعلام نشده و دوره زمانی مجاز تبلیغات انتخاباتی آغاز نشده اما مطابق روال سال‌های گذشته تحرکات غیر رسمی از سوی برخی جریان های سیاسی و ستادهای برخی نامزدها خصوصا در فضای مجازی مشاهده می‌شود.

بدون شک وهن تبلیغات انتخاباتی سال‌های گذشته خصوصا در انتخابات اخیر مجلس در برخی از حوزه‌ها یکی از عوامل جدی بدبینی جامعه و کاهش چشمگیر مشارکت به شمار می‌رفت.

تمرکز بر تخریب غیر اخلاقی بدون توجه به سبقه و عملکرد نامزدها، اتهام‌زنی و سیاه‌نمایی به منظور زیر سوال بردن برخی از شخصیت‌های سیاسی برجسته کشور تجربه تلخ کمپین‌های انتخاباتی فضای مجازی در سال‌های اخیر بوده که نتیجه‌ای به جز دلسرد ساختن بخشی از جامعه در پی نداشته است.

با این وجود جبهه انقلاب به عنوان جریان دلسوز و حامی نظام اسلامی باید از این تجارب تلخ به خوبی استفاده کند و رویکرد متفاوتی را به منظور بالا بردن مشارکت و حفاظت از جمهوریت نظام اسلامی در پیش گیرد.

ایران اسلامی بیش از هر زمان دیگری به کار و رویکرد تحول‌گرایانه خصوصا در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و معیشتی نیازمند است و در این مسیر تبلیغ، تفسیر و تبیین سبقه، عملکرد و برنامه اجرایی نامزدها راهگشا است.

مسیر تخریب به جز تضمین منافع برخی جریان‌های خاص ثمری برای کشور به همراه نداشته اما تبلیغ شفاف و روشنگر شاخصه‌ای است که جامعه را به سوی انتخاب شایسته و اصلح سوق می‌دهد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا