ترامپ: بایدن آدم بدی است دلتان برایش نسوزد

ترامپ گفت که مردم نباید نسبت به رئیس‌جمهور بایدن احساس گناه داشته باشند، زیرا او «آدم بدی است و نباید برایش دل سوزاند.»

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در برنامه Brian Kilmeade Show رادیو فاکس نیوز گفت: مردم نباید نسبت به رئیس جمهور بایدن احساس گناه داشته باشند، یک نفر به من گفت، «من برای او متاسفم زیرا در آن مناظره، بسیار رقت انگیز بود.» من گفتم: برای او متاسف نباش. او آدم بدی است. او آدم بسیار بدی است و این کشور را ویران کرده است. او این کشور را کاملاً ویران کرد. بنابراین دلت برایش نسوزد.

بایدن در هفته‌های اخیر پس از مناظره‌ای که نمایش بسیار بدی از عملکرد او داشت به شدت زیر تیغ انتقادها حتی در داخل حزب دموکرات قرار دارد و بسیاری اکنون آمادگی و شرایط او برای ادامه ریاست‌جمهوری و شانس برای پیروزی در رقابت‌های ریاست‌جمهوری آمریکا را زیر سوال برده‌اند. برخی دموکرات‌ها از او خواسته‌اند که از رقابت کناره‌گیری کند و به شخص دیگری اجازه دهد تا به میدان برود.

بایدن با این حال تاکید کرده که از رقابت خارج نمی شود او استدلال کرده است که بهترین نامزد برای شکست رئیس جمهور سابق در ماه نوامبر است.

ترامپ در یک گردهمایی، بایدن را به مناظره دیگری و مسابقه گلف دعوت کرد. در پاسخ به این چالش، ستاد انتخاباتی بایدن گفت که رئیس‌جمهور «زمانی برای شیطنت‌های عجیب دونالد ترامپ ندارد».

ترامپ در پاسخ به این سوال که آیا در صورت جایگزینی بایدن با نامزد دیگری، نامزدی وی تحت‌تأثیر قرار خواهد گرفت، گفت که این موضوع تأثیری نخواهد داشت. او همچنین گفت که برایش مهم نیست که در مقابل بایدن رقابت کند یا یک دموکرات دیگر.

وی تاکید کرد: «نه، برای من مهم نیست که او باشد یا شخص دیگری. سیاست است دیگر. این بیش از هر چیز دیگری در مورد سیاست است. و این دموکرات‌های رادیکال – همه آنها رادیکال هستند، همه کسانی که از آنها صحبت می‌کنند یک دیوانه چپ رادیکال هستند. و چه بایدن باشد و چه شخص دیگری، فکر می‌کنم همین طور است. آنها خواهان مرزهای باز هستند، آنها همه چیزهایی را می خواهند که ما بحث کردیم و خیلی چیزهای دیگر.»

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا