تساوی آ ا ک آتن مقابل صدرنشین لیگ یونان

آفتاب‌‌نیوز : در جریان هفته بیست و دوم سوپرلیگ فوتبال یونان، تیم فوتبال آ ا ک آتن شامگاه یکشنبه به مصاف تیم پائوک رفت که این رقابت با تساوی یک بر یک به پایان رسید. آ ا ک آتن در دقیقه ۴۷ توسط الیاسون به گل رسید اما این تیم موفق نشد پیروزی خود را

کد خبر : 233124
تاریخ انتشار : دوشنبه 12 فوریه 2024 - 3:34
تساوی آ ا ک آتن مقابل صدرنشین لیگ یونان

آفتاب‌‌نیوز :

در جریان هفته بیست و دوم سوپرلیگ فوتبال یونان، تیم فوتبال آ ا ک آتن شامگاه یکشنبه به مصاف تیم پائوک رفت که این رقابت با تساوی یک بر یک به پایان رسید. آ ا ک آتن در دقیقه ۴۷ توسط الیاسون به گل رسید اما این تیم موفق نشد پیروزی خود را حفظ کند و با دریافت گل در دقیقه ۸۹ بازی برده را با تساوی عوض کرد. گل دقایق آخری پائوک را کدزیورا به ثمر رساند تا  آ ا ک آتن پیروزی را از دست بدهد.

رقابت حساس بین دو تیم پائوک و آ ا ک آتن درحالی برگزار شد که آ ا ک آتن در صورت پیروزی می‌توانست صدرنشین لیگ یونان شود. آ ا ک آتن با این تساوی با ۴۹ امتیاز در جایگاه سوم و پائک با ۵۱ امتیاز در صدر لیگ فوتبال یونان قرار دارد.

آاک آتن پس از جدایی میلاد محمدی تنها احسان حاج‌صفی را به عنوان بازیکن ایرانی در اختیار دارد که ملی پوش فوتبال ایران با نظر سرمربی در لیست این رقابت قرار نگرفت.

برچسب ها :

ناموجود