جدول مدالی روز دهم بازی‌های آسیایی + برنامه مسابقات ایران در روز یازدهم

ورزشکاران ایران در یازدهمین روز از بازی‌های آسیایی در ۱۰ رشته ورزشی به میدان می‌روند. به گزارش ایسنا، روز دهم بازی‌های آسیایی هانگژو به پایان رسید و ورزشکاران ایران ۳۶ مدال‌ را به دست آوردند تا ایران با مجموع  ۶ طلا، ۱۴ نقره و ۱۶ برنز در جایگاه یازدهم قرار داشته باشد.   رقابت رشته‌های

کد خبر : 183498
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 3 اکتبر 2023 - 22:30
جدول مدالی روز دهم بازی‌های آسیایی + برنامه مسابقات ایران در روز یازدهم


ورزشکاران ایران در یازدهمین روز از بازی‌های آسیایی در ۱۰ رشته ورزشی به میدان می‌روند.

به گزارش ایسنا، روز دهم بازی‌های آسیایی هانگژو به پایان رسید و ورزشکاران ایران ۳۶ مدال‌ را به دست آوردند تا ایران با مجموع  ۶ طلا، ۱۴ نقره و ۱۶ برنز در جایگاه یازدهم قرار داشته باشد.  

جدول مدالی ایران در روز دهم بازی‌های آسیایی و برنامه روز یازدهم

رقابت رشته‌های مختلف فردا (چهارشنبه، دوازدهم مهر) در یازدهمین روز از بازی‌های آسیایی هانگژو پیگیری می‌شود و ورزشکاران ایران هم در ۱۰ رشته از جمله کشتی فرنگی، وزنه‌برداری و کبدی به رقابت با حریفان خود می‌پردازند.  

رقابت‌های کشتی هم از فردا آغاز می‌شود و ابتدا فرنگی‌کاران ایران روی تشک می‌روند. 

برنامه ایران در یازدهمین روز بازی‌های هانگژو به شرح زیر است:

سوارکاری 

راند اول مرحله مقدماتی پرش: مسعود مکاری‌نژاد، امید غریبی و نغمه خانجانی، ساعت ۴:۳۰

کشتی فرنگی

مقدماتی وزن‌های ۶۰، ۶۷، ۷۷ و ۸۷ کیلوگرم مردان، شروع از ساعت ۵:۳۰

۶۰ کیلوگرم: میثم دلخانی

۶۷ کیلوگرم: دانیال سهرابی

۷۷ کیلوگرم: امین کاویانی‌نژاد

۸۷ کیلوگرم: ناصر علیزاده

کبدی 

مرحله گروهی زنان: ایران – بنگلادش، ساعت ۶

مرحله گروهی مردان: ایران – کره‌جنوبی، ساعت ۹:۳۰ 

سنگ‌نوردی

مرحله مقدماتی امدادی سرعت مردان: ایران با ترکیب  رضا، مهدی و میلاد علیپور، شروع از ساعت ۶:۳۰ 

شیرجه

مرحله مقدماتی تخته ۱۰ متر مردان: سید محمد مقدسی، ساعت ۸:۳۰

شطرنج

دور ششم تیمی مردان: ایران با ترکیب پرهام مقصودلو، بردیا دانشور، محمدامین طباطبایی، امیررضا پورآقابالا و پویا ایدنی با ویتنام، شروع از ساعت ۱۰:۳۰

تیروکمان 

مرحله یک‌چهارم نهایی میکس تیمی ریکرو: ایران با ترکیب مبینا فلاح و رضا شبانی – چین، ساعت ۱۰:۳۰

بسکتبال 

تعیین جایگاه پنجم تا هشتم: ایران – کره‌جنوبی، ساعت ۱۱:۳۰

واترپلو

مرحله گروهی: ایران – چین، ساعت ۱۴:۳۰

وزنه‌برداری 

گروه A دسته ۸۱ کیلوگرم مردان: حسین سلطانی، ساعت ۱۴:۳۰

انتهای پیام

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.