جزییات جدید از پرونده مرگ مشکوک زهره فکورصبور

آفتاب‌‌نیوز :

جزییات جدید از پرونده مرگ مشکوک زهره فکورصبور را می خوانید.

در مطلب منتشر شده آمده است:

* پرونده مرگ زهره فکور‌صبور، بازیگر معروف سینما و تلویزیون که با شکایت مادرش از جوانی آشنا به جریان افتاده بود، با قرار منع تعقیب روبه‌رو شد.

 * ماجرای مرگ بازیگر جوان به دهم اسفند‌ماه سال‌۱۴۰۰ برمی‌گردد. آن روز به قاضی محمدرضا صاحب‌جمعی، بازپرس جنایی تهران خبر رسید که بازیگر جوان در آپارتمانش در طبقه چهارم ساختمانی مسکونی در حوالی قلهک جان باخته است. جسد او در اتاق خواب پیدا شده بود و چند ساعتی از مرگش می‌گذشت. معاینات اولیه نشان می‌داد که روی بدنش هیچ‌گونه آثار کبودی، ضرب و جرح یا علائمی که نشان دهد او به قتل رسیده است، وجود ندارد.

* در کنار جسد نیز چند ورق قرص به چشم می‌خورد و در ادامه بررسی‌ها مشخص شد که او دچار مسمومیت دارویی شده است. همسر این زن در تحقیقات گفت: زهره هیچ مشکل خاصی نداشت که تصمیم بگیرد به زندگی‌اش خاتمه دهد، اما در ادامه و دربررسی‌های بیشتر مشخص شد که مرگ خانم بازیگر خودخواسته بوده است.

* با روشن شدن این حقیقت، پرونده مختومه شد، اما چند روز قبل مادر این بازیگر راهی دادسرای جنایی تهران شد و از جوان آشنایی شکایت کرد. وی گفت: به‌تازگی متوجه شدم که دخترم با مردی جوان در ارتباط بوده و ظاهرا او دخترم را به‌خودکشی ترغیب کرده است. مرد جوان با دخترم اختلاف داشت و کارش این بود که بازیگر به کارگردانان و تهیه‌کنندگان معرفی می‌کرد.

* با شکایت مادر خانم بازیگر، پرونده مجددا به جریان افتاد و مرد جوان به دادسرای جنایی تهران احضار شد. وی گفت: من خانم فکورصبور را برای بازی در فیلمی به یک تهیه‌کننده معرفی کرده بودم و آشنایی ما از همان زمان شکل گرفت. ما هیچ اختلافی با یکدیگر نداشتیم و به هیچ عنوان وی را ترغیب به‌خودکشی نکردم.

* وقتی تحقیقات، تکمیل و مشخص شد شواهد و سندی مبنی بر اینکه وی در ترغیب خانم بازیگربرای خودکشی نقش داشته باشد، وجود ندارد، بازپرس جنایی قرار منع تعقیب برای مرد آشنا صادر کرد و پرونده مختومه شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا