جشنواره تابستانه «مبلمان منبت» ملایر برگزار می‌شودایسنا/همدان نماینده مردم ملایر در مجلس با اشاره به برگزاری جشنواره تابستانه مبلمان منبت ملایر، تأکید کرد: امیدواریم این جشنواره طلیعه ای برای ایجاد تحول در صنعت مبلمان منبت شهرستان باشد.

حجت الاسلام احد آزادیخواه جمعه ۵ خردادماه در جلسه برنامه ریزی برای برگزاری جشنواره بزرگ تابستانه مبلمان منبت ملایر که با حضور برخی فعالان این صنعت برگزار شد، اظهار کرد: باید چنین فرصتی را مغتنم شمرد بنابراین کسب رضایت مشتری باید در اولویت نمایشگاه‌داران و فعالان این صنعت باشد.

آزادیخواه با تأکید بر اینکه مبلمان منبت باید محور وحدت، رفاقت، دوستی و مودت باشد، افزود: هر یک از فعالان این صنعت باید به وظیفه خود برای ایجاد وحدت در این صنعت عمل کنند و صنعت مبلمان ملایر، محور دوستی و وحدت باشد.

به گزارش ایسنا، جشنواره تابستانه مبلمان منبت ملایر از هشتم تا ۱۶ تیرماه در این شهرستان برگزار خواهد شد و فروش مبلمان منبت در قالب جشنواره تا انتهای فصل تابستان ادامه دارد.

همچنین در این جلسه گزارشی از تولید تیزر تبلیغاتی جشنواره ارائه شد. این تیزر تبلیغاتی پس از تولید، به سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی تحویل می شود و پس از تأیید نهایی از ابتدای تیرماه بر روی آنتن صداوسیما خواهد رفت.

انتهای پیاممنبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا