جنایت داعش در «المقدادیه» بدون مجازات باقی نمی ماند

به گزارش جام جم آنلاین، «مصطفی الکاظمی» نخست وزیر عراق به جنایت اخیر داعش در «المقدادیه» واقع در استان «دیالی» واکنش نشان داد. وی در همین ارتباط یک پست توئیتری منتشر کرد. بر اساس این گزارش، الکاظمی در این پست توئیتری اعلام کرده است: جنایت تروریست های تکفیری داعش در المقدادیه واقع در دیالی بدون

کد خبر : 1398
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 28 اکتبر 2021 - 7:22
جنایت داعش در «المقدادیه» بدون مجازات باقی نمی ماند

به گزارش جام جم آنلاین، «مصطفی الکاظمی» نخست وزیر عراق به جنایت اخیر داعش در «المقدادیه» واقع در استان «دیالی» واکنش نشان داد. وی در همین ارتباط یک پست توئیتری منتشر کرد.

بر اساس این گزارش، الکاظمی در این پست توئیتری اعلام کرده است: جنایت تروریست های تکفیری داعش در المقدادیه واقع در دیالی بدون مجازات باقی نمی ماند. ما تروریست ها را هرکجا که باشند تحت تعقیب قرار می دهیم.

الکاظمی در ادامه این پست توئیتری تأکید کرده است: هرچقدر که خون بیشتری از بیگناهان ریخته شود، عزم ما برای نابود کردن ریشه های تروریسم در کشور بیش از پیش تقویت می شود. پیشتر، «نصر الشمری» سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی نجباء به جنایت داعش در المقدادیه واکنش نشان داده بود.

وی گفته بود: هرکس اخبار فاجعه دلخراش استان دیالی و جنایت گروه تروریستی داعش علیه شهروندان را بشنود، به‌ آسانی درمی‌یابد که دلیل آنچه رخ داده، ضعف تدابیر دولت است که از تسلیم شدن در برابر فشارهای داخلی و خارجی و در نتیجه خلل امنیتی و ناکامی نیروهای مسلح، ناشی می‌شود.

منبع: مهر

برچسب ها :

ناموجود