جواد نکونام نه لیست جدید به استقلال داد، نه ملاقاتی با علی خطیر داشت

جلسه شبانه علی خطیر و جواد نکونام صحت ندارد. به گزارش ایسنا، صبح امروز در پی اعتراض شدید هواداران استقلال به بازگشت احتمالی فرشید باقری و فرشید اسماعیلی، شایعه شد جواد نکونام از جذب این دو بازیکن منصرف شده و حتی یک لیست جدید شامل چند بازیکن آزاد خارجی به باشگاه استقلال داده است. در

کد خبر : 232443
تاریخ انتشار : شنبه 10 فوریه 2024 - 22:58
جواد نکونام نه لیست جدید به استقلال داد، نه ملاقاتی با علی خطیر داشت

جلسه شبانه علی خطیر و جواد نکونام صحت ندارد.

به گزارش ایسنا، صبح امروز در پی اعتراض شدید هواداران استقلال به بازگشت احتمالی فرشید باقری و فرشید اسماعیلی، شایعه شد جواد نکونام از جذب این دو بازیکن منصرف شده و حتی یک لیست جدید شامل چند بازیکن آزاد خارجی به باشگاه استقلال داده است.

در فضای مجازی این شایعه هم به گوش رسید که علی خطیر با جواد نکونام شب گذشته جلسه داشته و در همین جلسه سرمربی تیم، لیست جدید خارجی ها را برای تقویت تیم ارائه کرده است.

اما پیگیری های خبرنگار ایسنا خلاف این ادعا را اثبات می کند. علی خطیر روز گذشته برای شرکت در مراسم ترحیم زنده یاد غلامرضا بهروان رییس اسبق سازمان لیگ و عضو سابق هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به مازندران سفر کرده بود و ظهر امروز به تهران بازگشت و اصلا در تهران حضور نداشت که جلسه ای با جواد نکونام برگزار کند.

همچنین به گفته یکی از مدیران استقلال، جواد نکونام همانگونه که بعد از جذب ماشاریپوف، مانع خرید اورونوف شد، علاقه ای به جذب بازیکن خارجی ندارد و هیچ لیست جدیدی هم به باشگاه ارائه نکرده است.

جواد نکونام بعد از بازگشت سیلوا و جذب ماشاریپوف، حالا خواهان جذب فرشید باقری، فرشید اسماعیلی و یک پیستون راست در صورت خروج نام کوین یامگا از لیست استقلال است.

پروژه جذب اسلامی از ذوب آهن به فعال کردن بند فسخ این بازیکن بستگی دارد و جذب گودرزی از شمس آذر و آقایی پور از استقلال خوزستان هم تنها منوط به معاوضه بازیکن می شود چرا که لیست استقلال جای خالی ندارد.همچنین بازگرداندن منتظر محمد از مس رفسنجان هم در گروی تایید جواد نکونام و موافقت باشگاه مس رفسنجان است.

ناگفته نماند استقلال در یک قدمی جذب اورونوف به صلاحدید جواد نکونام از خرید این بازیکن منصرف شد چرا که سرمربی استقلال اعتقاد داشت با توجه به جذب جلال الدین ماشاریپوف، چیدمان استقلال جایی برای استفاده ثابت از اورونوف ندارد و بعبد نیست این بازیکن در استقلال نیمکت نشین شود.

انتهای پیام

برچسب ها :

ناموجود