خطر ریزش سنگ و سقوط بهمن در محور کرج-چالوس

پیمان کرمی، رئیس پلیس راه استان البرز، امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در کرج، با اشاره به اینکه ظرف چند روز گذشته با افزایش دما در سطح استان همراه بوده‌ایم، گفت: به واسطه گرم شدن هوا خطر ریزش سنگ و سقوط بهمن در جاده‌های کوهستانی پیش بینی می‌شود. آفتاب‌‌نیوز : وی افزود: با توجه

کد خبر : 232804
تاریخ انتشار : یکشنبه 11 فوریه 2024 - 16:47
خطر ریزش سنگ و سقوط بهمن در محور کرج-چالوس

پیمان کرمی، رئیس پلیس راه استان البرز، امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در کرج، با اشاره به اینکه ظرف چند روز گذشته با افزایش دما در سطح استان همراه بوده‌ایم، گفت: به واسطه گرم شدن هوا خطر ریزش سنگ و سقوط بهمن در جاده‌های کوهستانی پیش بینی می‌شود.

آفتاب‌‌نیوز :

وی افزود: با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر افزایش دما طی چند روز آینده توصیه می‌شود حین تردد در جاده کرج-چالوس احتیاط کنید.

این مقام مسؤول با اشاره به اینکه بر این اساس مسافران باید از توقف در محدوده‌هایی که احتمال ریزش سنگ و بهمن دارد، پرهیز کنند، عنوان کرد: همچنین با توجه به این شرایط مسافران قبل از سفر از وضعیت راه‌ها به ویژه جاده کرج – چالوس مطلع شوند.

رئیس پلیس راه استان البرز اضافه کرد: تاکید داریم مسافرانی که به واسهط تعطیلات در محور کرج-چالوس تردد دارند، به هیچ وجه در حاشیه جاده که احتمال ریزش سنگ و بهمن وجود دارد توقف نکنند.

برچسب ها :

ناموجود