دعوت حزب جمهوریت از مردم برای تجدید بیعت با آرمان های انقلاب

حزب جمهوریت ایران اسلامی با صدور بیانیه ای از مردم برای بزرگداشت حماسه ۲۲ بهمن دعوت کرد. به گزارش ایسنا، در بخش ابتدایی این بیانیه آمده است: ۲۲ بهمن به عنوان نقطه عطفی در تاریخ ایران و تغییر نظام سیاسی از سیستم پادشاهی به جمهوریت اسلامی است. تغییری که با شجاعت ها و رشادت های

کد خبر : 232615
تاریخ انتشار : یکشنبه 11 فوریه 2024 - 2:07
دعوت حزب جمهوریت از مردم برای تجدید بیعت با آرمان های انقلاب

حزب جمهوریت ایران اسلامی با صدور بیانیه ای از مردم برای بزرگداشت حماسه ۲۲ بهمن دعوت کرد.

به گزارش ایسنا، در بخش ابتدایی این بیانیه آمده است:

۲۲ بهمن به عنوان نقطه عطفی در تاریخ ایران و تغییر نظام سیاسی از سیستم پادشاهی به جمهوریت اسلامی است. تغییری که با شجاعت ها و رشادت های مردم همین آب و خاک رخ داد و حماسه ای پر شکوه را آفرید.

این بیانیه با انتقاد از عدم تحقق برخی خواسته های ملت، خاطرنشان کرده است: لیکن این امر به هیچ عنوان ذره ای از عظمت حرکت طوفانی مردم در به پیروزی رساندن انقلاب اسلامی نمی کاهد. هر منطق سلیم سیاسی نیز وجوب گذر از یک نظام دیکتاتوری سلطنتی و تشکیل نظامی مبتنی بر آرای مردم را مورد تأیید قرار می دهد.

 
در پایان بیاینه نیز آمده است: لذا از یکایک شما ملت حماسه آفرین و حق جو دعوت می کنیم که با شرکت در مراسم بزرگداشت این رخداد تاریخی، دوباره با آرمان های اساسی انقلاب یعنی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی تجدید میثاق نمائید و یاد رهبر کبیرش را نیز گرامی دارید.

انتهای پیام

برچسب ها :

ناموجود