راه های آسان برای مهاجرت به قبرس شمالی

قبرس شمالی جزو کشور هایی است که مهاجرت و دریافت اقامت آن راحت است و روش های متنوع ای برای مهاجرت به آن وجود دارد. مهاجرت به قبرس از طریق خرید ملک مهاجرت تحصیلی به قبرس مهاجرت کاری به قبرس سرمایه گذاری در قبرس مهاجرت از طریق تمکن مالی مهاجرت از طریق ازدواج    

کد خبر : 147223
تاریخ انتشار : دوشنبه 1 خرداد 1402 - 12:31
راه های آسان برای مهاجرت به قبرس شمالی

قبرس شمالی جزو کشور هایی است که مهاجرت و دریافت اقامت آن راحت است و روش های متنوع ای برای مهاجرت به آن وجود دارد.

 • مهاجرت به قبرس از طریق خرید ملک
 • مهاجرت تحصیلی به قبرس
 • مهاجرت کاری به قبرس
 • سرمایه گذاری در قبرس
 • مهاجرت از طریق تمکن مالی
 • مهاجرت از طریق ازدواج

 

 

با فیلتر کردن روش های فرعی و غیر مستقیم روش های اصلی و آسان مهاجرت به قبرس عبارت اند از:

 1. مهاجرت سرمایه گذاری
 2. مهاجرت کاری
 3. مهاجرت تحصیلی

 

که مهاجرت به قبرس از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری به دلیل رشد خوب املاک در قبرس شمالی به عنوان برترین و بهترین روش مهاجرت به این کشور محسوب می شود و شما با استفاده از این روش با یک تیر دو نشان زده اید.

روش مهاجرت ویزای مورد استفاده سن مناسب اقدام سرمایه لازم مدارک زبان
مهاجرت تحصیلی ویزای تحصیلی قبرس شمالی ۱۸ – ۳۰ گواهی تمکن مالی تا ۸۰ ملیون و شهریه دانشگاه ضروری نیست
مهاجرت کاری ویزای کار حداقل ۲۵ سال گواهی تمکن مالی ۶۰ تا ۷۰ ملیون نیاز به مدرک زبان ترکی یا انگیلیسی
مهاجرت سرمایه گذاری ویزای سرمایه گذاری بدون محدودیت سنی شروع از ۸۵ هزار یورو نیازی نیست

 

نکته ای که در مورد مهاجرت به قبرس جالب است این است که افرادی که بالای ۶۰ سال سن دارند نیازی به اخذ ویزا و اقامت ندارند و می توانند پس از ورود به کشور در آنجا بمانند.

شرکت مهاجرتی قبرس ایران با داشتن سال ها سابقه در امور مهاجرتی به قبرس شمالی در کنار شماست تا به مروارید مدیترانه برسید برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصان قبرس ایران همین حالا تماس بگیرید.

مزایا مهاجرت به قبرس شمالی

قبرس شمالی که به قلب مروارید مدیترانه معروف است از مزیا و ویژگی های زیادی برای مهاجران برخوردار است. این مزایا به دلیل سیاست های دولت این کشور که به دنبال افزایش جمعیت است اتخاض شده است.

 

 

برخی از مزایا قبرس شمالی
۱ عدم نیاز به ویزا برای ایرانیان
۲ رفت و آمد راحت به ترکیه
۳ نزدیکی به ایران
۴ امکان انتقال به دانشگاه های اروپایی و آمریکایی
۵ هزینه های مناسب زندگی برای دانشجویان
۶ آب و هوای متعدل مدیترانه ای در تمام فصول سال
۷ طبیعت بکر
۸ امکان اشتغال در هنگام تحصیل
۹ دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری با سرمایه نه چندان زیاد

 

مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری

با توجه به موقعیت جغرافیایی خاص قبرس شمالی، این کشور به عنوان یک مرکز مهم در دریای مدیترانه شناخته می‌شود. رشد سریع اقتصادی قبرس شمالی، بخش عمده‌ای از آن به دلیل سرمایه‌گذاری‌های خارجی در این کشور است. سرمایه‌گذاری خارجی در بخش‌های مختلف، به ویژه گردشگری، ساخت و ساز و خدمات، باعث رونق زیاد اقتصاد قبرس شمالی شده است.

با توجه به رشد سریع اقتصاد کشور، فرصت‌های متنوعی برای سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در دسترس قرار گرفته است. حتی اگر محدودیت‌های قانونی در خصوص خرید ملک در قبرس شمالی وجود داشته باشد، همچنان فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه املاک و مستغلات وجود دارد. علاوه بر این، سرمایه‌گذاران می‌توانند از دریافت اقامت این کشور نیز بهره مند شوند که یکی از عوامل جذاب بودن قبرس شمالی برای سرمایه‌گذاران است. بخش املاک و مستغلات در قبرس شمالی به دلیل فرصت‌های سرمایه‌گذاری پر جنب و جوش است. این کشور از نظر امنیتی بسیار مطمئن است و نرخ جرم و جنایت در آن بسیار کم است. تمام بانک‌های ترکیه نیز در این کشور شعبه دارند و خارجی‌ها مجاز به گرفتن وام برای خرید مسکن هستند. سرمایه‌گذاری در جمهوری ترک قبرس شمالی در مدت زمان کوتاهی، مانند ۳ سال هم، سودآور است.

 

 

مهاجرت تحصیلی به قبرس

یک نکته بسیار جذاب برای علاقمندان به تحصیل در قبرس شمالی این است که شما برای تحصیل در این کشور فقط تنها به ویزای فرودگاهی نیاز دارید و این پروسه مهاجرت تحصیلی شما را نسبت به دیگر کشور ها بسیار سریعتر می کند.

برای تحصیل در دانشگاه های قبرس شمالی و بورسیه تحصیلی ۵۰ تا ۱۰۰ درصد نیاز به حداقل معدل دیپلم ۱۶ دارید و به نوعی با بورسیه گرفتن شما به طور رایگان در این کشور مشغول به تحصیل خواهید شد. همچنین برای ورود به دانشگاه های این کشور شما نیازی به مدرک زبان نخواهید داشت.

یکی از روش‌های مهاجرت به قبرس شمالی، اخذ ویزای تحصیلی است. پس از فارغ‌التحصیلی از دبیرستان و دریافت مدرک دیپلم، شما می‌توانید برای تحصیل در دانشگاه‌های قبرس شمالی درخواست دهید. براساس قوانین شورای اعتباربخشی آموزش عالی جمهوری ترک قبرس شمالی (YÖDAK)، فارغ‌التحصیلان دبیرستان باید در آزمون ورود به دانشگاه شرکت کنند. دانشجویان بین‌الملی با داشتن حداقل ۱۲ سال تحصیلات پیش‌دانشگاهی معادل سازی شده، مجاز به اپلای در این کشور هستند.

مدارک لازم برای اپلای تحصیلی:

 • سوابق تحصیلی و نمرات دقیق مقطع تحصیلی اخیر
 • کپی کارت شناسایی و شناسنامه
 • کپی پاسپورت با اعتبار حداقل شش ماهه
 • عکس پرسنلی ۶ در ۴ (چهار عدد)

شرکت مهاجرتی قبرس ایران با سال ها سابقه در اخذ پذیرش و مهاجرت تحصیلی دانشجویان در قبرس شمالی همراه شماست تا در سریع ترین زمان و راحت ترین راه ممکن شما را به تحصیل در قبرس شمالی برساند. اطلاعات بیشتر درباره تحصیل در قبرس شمالی.

مهاجرت کاری به قبرس

یکی از انواع مهاجرت که به دلیل شرایط نامناسب اقتصادی در کشورهای مختلف رخ می‌دهد، مهاجرت کاری است. این پدیده باعث می‌شود که بسیاری از افراد حرفه‌ای یا مبتدی در زمینه‌های شغلی، به دنبال پیشرفت در حرفه خود و فراهم کردن رفاه برای خود و خانواده‌شان، به مهاجرت کاری روی آورند.

 

 

بسیاری از کشورهای در حال رشد به دلیل اقتصاد پویا و فعال خود، نیازمند نیروهای خبره هستند. برای جذب این نیروها، فرآیند مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یا تحصیلات، مورد توجه قرار می‌گیرد. با این حال، هزینه‌های بالاتر وجود دارد و بسیاری از افراد به دنبال مهاجرت کاری هستند. یک ویژگی مهم ویزای کاری، قابلیت اقامت موقت در کشور مورد نظر است. که می توانند پس از گذشت زمان مشخص، درخواست حق شهروندی و اقامت دائم را مطرح کنید.

جهت مهاجرت کاری به قبرس شمالی، در صورتی که از شهروندان ایران، ترکیه، کشورهای اتحادیه اروپا و یا کشور‌های دارای کنسولگری قبرس شمالی باشید، برای ورود به این کشور نیاز به درخواست ویزا ندارید. زیرا ویزای قبرس برای تمام افراد با مجوز اولیه ورود به این کشور، به مدت ۳۰ روز صادر می‌گردد.

متوسط درآمد ماهیانه در کشور قبرس شمالی، با توجه به سابقه کار و تحصیلات افراد، متغیر است و به طور میانگین حدود ۵۷۰۰ لیر است. همچنین، فرصت های شغلی در این منطقه شامل حوزه های مختلفی از جمله رژیم درمانی، دندانپزشکی، مدیریت مالی، وکالت و هتلداری می باشد.

ویزای کار قبرس شمالی دارای انواع مختلفی است که بسته به شرایط فرد متقاضی نوع آن انتخاب می شود.

انواع ویزای کار در قبرس شمالی:

 1. ویزا کاری برای کارگران خانگی
 2. ویزا برای کار آموزی
 3. ویزا برای استخدام های عمومی
 4. ویزا برای کار های داوطلابانه
 5. ویزا برای کارمندان شرکت های بین المللی
 6. ویزای کار برای استارت آپ ها

 

سخن پایانی

قبرس شمالی، با زیرساخت‌های پیشرفته‌ای در حوزه جاده‌ها، ارتباطات، سیستم حقوقی، دانشگاه‌ها، مدارس و بیمارستان‌های پیشرفته شناخته می‌شود. علیرغم اینکه زبان اصلی این کشور ترکی است، اما مردم این کشور به راحتی و بدون مشکل به زبان انگیلیسی هم صحبت می کنند. در صورت تصمیم برای اقامت در این کشور، شما می‌توانید به واسطه تحصیل، کار، سرمایه گذاری، ازدواج، خرید ملک و ثبت شرکت به دست آوردهای خود دست یابید.

برای اطلاعات بیشتر از راه و روش مهاجرت به قبرس شمالی با کارشناسان قبرس ایران در ارتباط باشید.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.