رویکرد دولت توجه به ظرفیت‌های داخلی است

به گزارش خبرگزاری مهر، فرهاد زیویار روز چهارشنبه در جریان سفر به بروجرد و در دیدار با امام جمعه بروجرد با بیان اینکه گفتمان دولت سیزدهم با دولت‌های قبلی متفاوت است، اظهار داشت: تأکیدات دولت سیزدهم بیشتر توجه به ظرفیت‌های داخلی است.

وی با تاکید بر لزوم انجام مراودات بیرونی در سیاست خارجی دولت، تقویت ظرفیت‌های داخلی را به عنوان پشتوانه، امری اجتناب ناپذیر دانست.

استاندار لرستان تصریح کرد: نابسامانی‌های موجود در صنایع و بخش‌های کشاورزی تولیدی و صنعتی به علت کم توجهی به ظرفیت‌های داخلی بوده و این در حالی است که توجه به ظرفیت‌های موجود می‌تواند ما را از این وضعیت خارج کند.

زیویار با اشاره به ظرفیت‌های استان و شهرستان بروجرد گفت: بروجرد استعدادهای خاصی دارد که در برخی زمینه‌ها بی نظیر است.

وی شهرستان بروجرد را در زمینه علم و دانش، صنایع و حرفه‌ها، استعداد کشاورزی و دامپروری و دیگر قابلیت‌ها کم نظیر نامید و گفت: ما باید به منظور توسعه به این ظرفیت‌ها تکیه کنیم.

استاندار لرستان یکی از اهداف این دیدار را پررنگ کردن ارتباط بین مسئولین از نگاه مردم عنوان کرد و گفت: به منظور حل مشکلات لازم است ارتباط خوبی بین مردم و مسئولین برقرار شود.

زیویار با اشاره به انسجام و نزدیکی اجزای نظام سیاسی همچون؛ نماینده ولی فقیه، مردم، دستگاه‌های اجرایی و نهادهای مختلف و …؛ این ویژگی را فرصت مناسبی برای خدمت به مردم عنوان کرد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا