سرآسیایی: برای یک نبرد سخت مقابل فجرسپاسی آماده‌ایم/ زمین حافطیه را دیدیم و تاسف خوردیم

مربی گل گهر گفت: از زمانی که با زمین حافظیه مواجه شدیم، تاسف خوردیم و متولیان این اتفاق باید پاسخگو باشند.

به گزارش ایسنا، مجتبی سرآسیایی عصر یک‌شنبه در نشست خبری پیش از بازی گل گهر مقابل فجرسپاسی اظهار کرد: برای یک نبرد سخت مقابل فجرسپاسی آماده‌ایم. می‌دانیم مقابل یک تیم جوان و فیزیکی بازی داریم و خودمان را برای این بازی آماده کردیم و تمرینات‌مان را زیر نظر آقای قلعه‌نویی انجام دادیم. بچه‌ها در قالب ریکاوری بازی گذشته و آماده‌سازی بازی جدید در شرایط خوبی قرار دارند اما از زمانی که با زمین حافظیه مواجه شدیم، تاسف خوردیم.

او ادامه داد: تیم فجر را نمی‌خواهیم زیر سوال ببریم چون می‌دانیم آن‌ها هم از این شرایط ضربه می‌خورند و متولیان این اتفاق باید پاسخگو باشند. سازمان لیگ از اول فصل بازی در چمن مصنوعی را منع کرده بود اما آیا بازی در این چمن سخت‌تر است یا بازی در چمن مصنوعی؟ نفت مسجدسلیمان به خاطر شرایط بد زمین شهر خود مجبور شده در اهواز بازی کند اما چرا این اتفاق برای این بازی نمی‌افتد؟ چگونه این زمین تایید شده؟ کسی نیامده این زمین را ببیند؟

مربی گل گهر اضافه کرد: ما در رابطه با لیگ برتر ۱۴۰۰ و ارتقا سطح کیفی مسابقات صحبت می‌کنیم. تیم‌ها به هزار شکل برنامه‌ریزی می‌کنند اما هضم این مساله و کیفیت پایین چمن برای ما مشکل است. چگونه این زمین تایید می‌شود؟ چگونه جلوی بازی در چمن مصنوعی گرفته می‌شود و محل یک بازی هم تغییر می‌کند اما چگونه به این بازی مجوز داده می‌شود؟ برای استان فارس این مساله خوب نیست. چرا شرایط این زمین نباید تغییر کند؟ این مساله ما را تحت تاثیر قرار داد و مجبوریم در این زمین بازی کنیم. امیدوارم در آینده شرایط مطلوب شود و در آینده بیش‌تر از شعارها به فکر بازی باشیم.

او ادامه داد: شرایط گل گهر در لیگ مشخص است و ما برای یک هدف بزرگ در لیگ می‌جنگیم. ان‌شاءالله با تلاش و همدلی تیم و باشگاه به این مهم دست پیدا می‌کنیم. دراین بازی محروم و مصدوم نداریم اما یکی دو بازیکن‌مان در تمرینات تیم ملی امید بازی می‌کنند که برای آن‌ها آرزوی موفقیت داریم.

به گزارش ایسنا، دیدار دو تیم فجرسپاسی و گل گهر در قالب هفته دوم لیگ برتر فوتبال فردا(دوشنبه) از ساعت ۱۸ در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا