سردرد سرمربی ایران برای انتخاب تیم ملی والیبال نشسته برای پارالمپیک

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان گفت: با وجود این که ۲۸ سال است کار مربیگری انجام می‌دهم اما این دوره به دلیل این که تمام بازیکنان از نظر فنی آماده هستند سخت ترین کار را برای انتخاب بازیکنان اعزامی به پارالمپیک پاریس دارم.

هادی رضایی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اعزام ۱۲ بازیکن والیبال نشسته مردان به مسابقات جهانی هلند اظهار کرد: این مسابقات از ۱۲ تا ۱۹ تیر در هلند برگزار می‌شود که از بین ۱۰ تیم شرکت کننده ۷ تیم آن را تیم‌های حاضر در بازی‌های پارالمپیک پاریس تشکیل می‌دهند. داوود علیپوریان، صادق بیگدلی، حمید عباسی، مجید لشکری، میثم علیپور، حسین گلستانی، محمدحسین حسینی جد، مهدی بابادی، محمد نعمتی، قاسم اسلامی، مسعود امامی و عیسی زیراهی ۱۲ ورزشکار اعزامی به هلند هستند که این بازیکنان به همراه مرتضی مهرزاد، رمضان صالحی، میثم حاجی بابایی و جمال نظری از ۸ تیر وارد اردوی آمادگی در محل فدراسیون جانبازان و توانیابان می‌شوند که این اردو تا ۱۲ تیر ادامه خواهد داشت.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا نفرات اعزامی به هلند، ترکیب تیم اعزامی به پارالمپیک پاریس را  تشکیل خواهند داد، تصریح کرد: هنوز ترکیب تیم اعزامی به پاریس مشخص نیست، بعد از ۲۸ سال کار مربیگری این دوره سخت ترین کار را برای انتخاب بازیکنان دارم چون تمام بازیکنان از نظر فنی آماده هستند و همه شانس انتخاب شدن دارند. در حقیقت هر ۱۶ بازیکن دعوت شده به اردو شرایط خوبی دارند و انتخاب ۱۲ بازیکن اعزامی به پاریس کار راحتی نیست. بنابراین از بین ۱۶ بازیکن دعوت شده به اردو هنوز کسی برای پارالمپیک پاریس انتخاب نشده و کسی هم خط نخورده است و بر مبنای برنامه فنی که داریم نفرات اعزامی معرفی خواهند شد.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان با بیان این که دست فنی خود را برای هیچ کدام از حریفان باز نخواهیم کرد، خاطرنشان کرد: چون قهرمان جهان هستیم دستمان را از نظر فنی برای کسی باز نمی‌کنیم و تمام نگاهمان به پارالمپیک پاریس است. برای پارالمپیک هم تنها برای ۱۴ بازیکن ویزا خواهیم گرفت که البته تنها ۱۲ بازیکن عازم پاریس می‌شوند.

رضایی در پایان همچنین از برپایی اردوی مشترک با تیم روسیه در مرداد ماه خبر داد و افزود: قبل از اعزام به پارالمپیک پاریس با تیم روسیه که ۱۵ مرداد به ایران می‌آید اردوی مشترک و چند دیدار تدارکاتی برپا خواهیم کرد تا تیم با آمادگی بالایی عازم پاریس شود.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا