مشارکت مردم در انتخابات دشمنان انقلاب را مأیوس می‌کند

ایسنا/اصفهان یک عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: ملت ایران در انتخابات پیش رو حماسه‌ای را خواهند آفرید که تکمیل کننده حماسه بدرقه شهید آیت‌الله رئیسی خواهد بود.

احمد سالک در گفت‌وگو با ایسنا درباره لزوم مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، اظهار کرد: باید به وجود ملت با بصیرت و هوشیار ایران در دنیا افتخار کنیم. ۴۶ سال است که ملت ایران پای انقلاب خود در تمام صحنه‌ها ایستاده‌اند و در بزنگاه‌های مختلف پشت نظام اسلامی را خالی نکرده‌اند. قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در میدان مبارزه با حکومت طاغوتی شاه این ملت ایستاده بودند و این ایستادگی نشأت گرفته از علم و آگاهی و بصیرت آنان است.

وی افزود: پیش‌بینی می‌کنیم با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در ۱۴ خرداد و معیارها و ملاک‌هایی که ارائه فرمودند ملت ایران حماسه‌ای را خواهند آفرید که تکمیل کننده حماسه بدرقه شهید آیت‌الله رئیسی خواهد بود.

این فعال سیاسی اصولگرا گفت: بنابراین حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات قدرتی را برای کشور به وجود می‌آورد که دشمنان اسلام و انقلاب را مأیوس می‌کند. از همه مردم درخواست داریم این حرکت بزرگ را رقم بزنند. با توجه به شهادت آیت‌الله رئیسی و تحولی که این شهادت در جامعه ایجاد کرد مشارکت در انتخابات بالا خواهد بود.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا