نتایج لژیونرهای والیبال ایران در تیم‌های باشگاهی

تیم والیبال اسکرا بلخاتوف در لیگ والیبال لهستان تن به شکست داد.

به گزارش ایسنا، لژیونر های والیبال ایران روز گذشته در تیم‌های باشگاهی خود به مصاف حریفان رفتند که در مهمترین رقابت‌ها تیم والیبال اسکرا بلخاتوف به مصاف یاستشمسکی رفت و با نتیجه ۳ بر یک بازی را واگذار کرد. 

هم تیمی‌های میلاد عبادی پور در تیم اسکرا درحالی شکست خوردند که این تیم در سه بازی ابتدایی خود در لیگ لهستان به پیروزی دست یافته بود. دیدار یاران عبادی پور با حریف در چهار ست و به ترتیب با نتایج ۱۸ بر ۲۵، ۲۰ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۷ و ۱۸ بر ۲۵ به سود یاستشمسکی پایان یافت.

کاپیتان والیبال ایران در این بازی تنها به کسب ۸ امتیاز بسنده کرد. عبادی پور ۷ امتیاز از حمله و یک امتیاز از سرویس به دست آورد.

تیم والیبال اسکرا بلخاتوف با این شکست از حریفان مدعی عقب ماند و با سه پیروزی و یک شکست ۷ امتیازی شد و در رده ششم پلاس لیگا ایستاد.

در دیگر بازی‌های لیگ والیبال لهستان، اولیشتن با حضور نصف و نیمه صالحی موفق شد حریفش یعنی زاویرچه را با نتیجه قاطع ۳ بر صفر شکست دهد. یاران میثم صالحی با نتایج ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۲۳ موفق شدند حریف خود را شکست دهند تا دومین پیروزی متوالی خود را به ثبت برسانند. تیم صالحی درحالی در این بازی به پیروزی رسید که هدایت زاویرچه برعهده کولاکوییچ، سرمربی اسبق ایران بود.

میثم صالحی که در این بازی هم حضور کوتاهی داشت به کسب ۳ امتیاز بسنده کرد. ملی پوش والیبال ایران این سه امتیاز را از حمله برای تیمش کسب کرد. اولیشتن با کسب این پیروزی هفت امتیازی شد و به رده هفتم پلاس لیگا صعود کرد.

در دیگر بازی‌های روز گذشته، تیم والیبال فنرباغچه در غیاب سید محمد موسوی در لیگ برتر ترکیه با نتیجه ۳ بر یک مقابل سولهان اسپور به پیروزی رسید. این بازی در چهار ست و به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۱۴، ۲۲ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۱۶ به سود یاران موسوی به پایان رسید تا این تیم با کسب ۱۲ امتیاز و چهار پیروزی در رده دوم لیگ والیبال ترکیه قرار بگیرد. 

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا