نماینده بخت‌برگشته فرانسه هدف سارقان رولکس قرار گرفت!

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، «کورالی دوپست» ۳۸ ساله و نماینده زن پارلمان فرانسه هنگامیکه با یکی از دوستانش درحال خروج از رستوران بود هدف حمله سارقین قرار گرفت؛ سارقان ساعت رولکس دوپست را که ۱۲ هزار دلار قیمت داشت به همراه کیفش دزدیدند.
دوپست در توضیح نحوه دزدی گفت سارقان او را روی زمین پرتاب کردند؛ یکی از سارقان گردن او را فشار می‌داد و دیگری ساعت و کیفش را که حاوی ۲۳۲۹ دلار بود، به سرقت بردند. سپس بدون استفاده از موتور یا ماشین متواری شدند. پس از آن دوپست و دوستش به پلیس تلفن کردند.

بر اساس تحقیقات اولیه پلیس، کورالی دوپست به دلایل سیاسی مورد هدف قرار نگرفته بلکه او یک قربانی تصادفی سرقت در منطقه هفت پاریس است که جزء مناطق عیان‌نشین و ثروتمند این شهر محسوب می‌شود.

طبق آمار جدید، حمله به افراد ثروتمند و سرقت‌های خشونت‌آمیز اشیا قیمتی آن‌ها مانند ساعت رولکس در محله‌های مرفه و مرکز پاریس افزایش یافته است که به آن «سرقت‌های رولکس» گفته می‌شود. در نتیجه افزایش این نوع سرقت‌ها، مقامات فرانسوی در اوایل سال جاری یک واحد تخصصی در پلیس این کشور راه‌اندازی کردند تا سرقت‌های رولکس را پیگیری کنند.

شایان ذکر است بر اساس گزارش منابع فرانسوی تنها طی یک هفته گذشته ۱۱ سرقت و زورگیری از این دست گزارش شده است. سارقان حتی وکلا و پزشکان را نیز در دفاتر و مطب‌های خود هدف قرار می‌دهند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا