وحیدی: مشارکت رمز عزت و همبستگی قدرت ملت ایران است

وزیر کشور با بیان اینکه مشارکت رمز عزت و همبستگی قدرت ملت ایران است، گفت: تشکیل یک مجلس قوی نقش بسیاری مهمی در قدرت کشور دارد، طبیعتاً مردم ایده و مسائلی در ذهن دارند و به کسانی که مطالبات آنها را پیگیری کنند، رأی خواهند داد.

احمد وحیدی، وزیر کشور در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه انتخابات یک فرصت بی‌نظیر برای تعیین سرنوشت مردم یک کشور است، اظهار کرد: انتخابات نماد عالی مردم‌سالاری دینی و فرصتی برای توسعه پیشرفت و اقتدار کشور است، حضور در انتخابات تأثیرات فراوانی در فضای داخل و بین‌الملل خواهد داشت.

وی افزود: حضور پرشور در انتخابات پیام مهمی برای دوستداران ایران دارد و از سوی دیگر پاسخی محکم به دشمنان ملت است، ملت بزرگ ایران همواره حماسه‌آفرینی کرده و حضور در انتخابات ۱۱ اسفند نیز برگ زرینی بر تاریخ قطور بزرگ و رشادت کشور می‌افزاید.

وزیر کشور با بیان اینکه مشارکت رمز عزت و همبستگی قدرت ملت ایران است، تصریح کرد: تشکیل یک مجلس قوی نقش بسیاری مهمی در قدرت کشور دارد، طبیعتاً مردم ایده و مسائلی در ذهن دارند و به کسانی که مطالبات آنها را پیگیری کنند، رأی خواهند داد. زمانی که مردم بدانند صدای آنها و مطالبات آنها شنیده شود، میزان مشارکت افزایش خواهد یافت.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا