ورود دستگاه‌های سبک و سنگین به ناوگان آتش‌نشانی تا هفتم مهرماه سال جاری

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از ورود دستگاه‌های سبک و سنگین به ناوگان آتش‌نشانی تا هفتم مهرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش ایسنا، قدرت‌الله محمدی در حاشیه برگزاری دویست و چهل و دومین جلسه علنی شورای شهر تهران با اشاره به روند کاهش تعداد ساختمان‌های ناایمن در پایتخت گفت: پیش از این تعداد ساختمان‌های ناایمن ۱۲۲ ساختمان بود که اسامی آنها به دستگاه قضایی ارسال شد.

وی افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی شهرداری تهران و همراهی و همکاری دستگاه قضایی، تعداد ساختمان‌های ناایمن کاهش پیدا کرده و هم اکنون تعداد آنها به ۷۱ ساختمان رسیده است.

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تاکید کرد: از ۷۱ ساختمان ناایمن نیز پیگیری‌هایی از سوی دستگاه قضایی صورت گرفته تا بتوانیم تا پایان سال تعداد بیشتری از آنها ایمن‌سازی شوند.

محمدی در پاسخ به این سوال که در بین ساختمان‌های ناایمن آیا مراکز درمانی نیز هستند گفت: از ۷۱ ساختمان ناایمن مراکز درمانی، بیمارستانی، تجاری، مسکونی، مجتمع، انباری، دولتی و غیردولتی هستند که همانطور که گفته شد با حکم قضایی باید تا پایان سال نسبت به ایمن‌سازی ساختمان‌های خود اقدام کنند.

وی همچنین در ارتباط با وضعیت تجهیزات آتش‌نشانی نیز گفت: وضعیت در این بخش مطلوب است و بنا بر برنامه‌ریزی انجام شده تا هفتم مهرماه امسال دستگاه‌های سبک و سنگین در حوزه آتش‌نشانی وارد ناوگان آتش‌نشانی خواهند شد.

وی تاکید کرد: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته خودورهای دوکابین حریق وارداتی به زودی وارد مجموعه آتش‌نشانی خواهند شد.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا