وزش باد شدید ترددها شناورهای سبک در آب‌های کیش را متوقف کرد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : تسنیم: محمود بهرامی امروز با اعلام این خبر، اظهار داشت: در حال حاضر شاهد وزش شدید باد جنوب شرقی با سرعت ۴۵ کیلومتر بر ساعت هستیم و با توجه به شرایط جوی هشدار سطح نارنجی هواشناسی برای این منطقه صادر شده است. وی با تاکید بر اجتناب شناور‌های سبک

کد خبر : 233274
تاریخ انتشار : دوشنبه 12 فوریه 2024 - 17:29
وزش باد شدید ترددها شناورهای سبک در آب‌های کیش را متوقف کرد
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تسنیم: محمود بهرامی امروز با اعلام این خبر، اظهار داشت: در حال حاضر شاهد وزش شدید باد جنوب شرقی با سرعت ۴۵ کیلومتر بر ساعت هستیم و با توجه به شرایط جوی هشدار سطح نارنجی هواشناسی برای این منطقه صادر شده است.

وی با تاکید بر اجتناب شناور‌های سبک از تردد در آب‌های کیش از امروزتا فردا، تصریح کرد: با توجه به شدت وزش باداحتمال وارد آمدن خسارت و هرگونه تلفات جانی وجود دارد.

رئیس اداره هواشناسی کیش از ممنوعیت تردد شناور‌های سبک صیادی و تفریحی در آب‌های جزیره به مدت ۲۴ ساعت به دلیل وزش باد شدید جنوب شرقی خبر داد.

بهرامی خاطرنشان کرد: به دلیل وزش باد شدید ارتفاع امواج در دریای کیش تا ۱۵۰ سانتی متر خواهد رسید و احتمال اختلال در تردد کشتی‌های تجاری نیز وجود دارد و باید تمهیدات لازم اتخاذ شود.

وی با هشدار به فعالان شیلاتی و صیادی، گفت: با توجه به وزش باید شدید و ارتفاع بالای موج پاره شدن تور‌های صیادی و آسیب به قفس‌های پرورش ماهی نیز دور از انتظار نیست و در این حوزه نیز باید اقدامات پیشگیرانه لازم صورت گیرد.

برچسب ها :

ناموجود