کد تخفیف‌های سوپرمارکتی که زندگی را ارزان می‌‌کنند

کد تخفیف‌های سوپرمارکتی که زندگی را ارزان می‌‌کنند

اگر از شما بپرسم در زندگی روزمره چیزی هست که بیشتر از محصولات سوپر مارکتی به آن نیاز داشته باشید؟ احتمالاً پاسخ این سوال منفی خواهد بود. اقلام سوپر مارکتی چه در بخش مواد خوراکی و چه در زمینه شوینده‌ها و محصولات بهداشتی ضروری و مورد نیاز هستند. معمولاً خرید این محصولات را به صورت روزانه انجام می‌‌دهیم. بدیهی است که اگر بتوانیم این اقلام را با قیمت کم تر تهیه کنیم، به طور قابل توجهی در هزینه‌های ما صرفه جویی می‌‌شود. در نتیجه، برای تجربه زندگی ارزان تر، خرید اقتصادی پر مصرف ترین محصولات، یک راهکار مناسب است. حالا سؤال اینجاست که چگونه ارزان تر خرید کنیم. برای تخفیف گرفتن از سوپر مارکت‌های مختلف روش‌های بسیاری وجود دارد. از میان همه این روش‌ها ساده ترین راه دریافت و به کار بردن کد‌ تخفیف است. در این مقاله چند مورد از کد تخفیف‌های جذاب سوپر مارکتی را برای داشتن خریدی لذت بخش تر و اقتصادی تر به شما معرفی خواهیم کرد.

سوپر مارکت‌های آنلاین و بیشترین تخفیف برای خرید محصولات متنوع

توسعه زیر ساخت‌های اینترنتی و گسترش فروشگاه‌های آنلاین در هر حوزه، توانسته مزیت‌های بسیار را در اختیار کاربران قرار دهد. انتخاب از میان محصولات متنوع، امکان مقایسه قیمت‌ها و برند‌های مختلف، امکان انتخاب هوشمندانه تر پس از مطالعه نظرات خریداران دیگر، خرید آسان، ارسال سریع و بهره مندی از طرح‌های تخفیف و جشنواره‌های مختلف از جمله این مزایا هستند که منحصراً به خرید آنلاین مربوط می‌‌شوند.

چیزی که مشخص است این است که در خرید آنلاین فرصت‌های شما برای خرید اقتصادی و ارزان بیشتر خواهد بود. به عنوان مثال، کد‌ تخفیف تنها برای خرید‌های اینترنتی قابل استفاده هستند. یک دسته از محصولاتی که خرید آنلاین آن‌ها می‌‌تواند به طور مؤثری در زمان و هزینه شما صرفه جویی کند، اقلام سوپر مارکتی هستند. به عبارتی، شما نمی‌توانید به سوپر محل بروید و از روی یک کد تخفیف برای آن‌ها بخوانید تا هزینه خریدتان کاهش پیدا کند؛ اما می‌توانید این کار را در خرید از سوپرمارکت‌های اینترنتی انجام دهید.

در سال‌های اخیر، سوپر مارکت‌های آنلاین متعددی با ساز وکار‌های مختلف فعالیت در این حوزه را آغاز کرده اند. هر یک از این مجموعه‌ها تلاش می‌‌کنند با ارائه تخفیف‌های بهتر و بیشتر، رضایت و توجه کارابران را جلب کرده و به انتخاب آن‌ها برای خرید این محصولات تبدیل شوند. در ادامه، چند نمونه از بهترین سوپر مارکت‌های اینترنتی ایرانی را به شما معرفی می‌‌کنیم. در ادامه، کد تخفیف‌های جذاب هریک از این مجموعه‌ها را نیز بررسی می‌‌کنیم. امید است بتوانید با استفاده از این کد‌های خریدی ارزان تر را تجربه کنید.

کد تخفیف سوپرمارکت اسنپ

اسنپ اکسپرس و بیشترین تخفیف‌ سوپرمارکتی

اسنپ اکسپرس یکی از پلتفرم‌های محبوبی است که می‌‌توانید همه محصولات سوپر مارکتی خود را با مراجعه به آن به راحتی تهیه کنید. در حقیقت این مجموعه با کنار هم جمع کردن سوپر مارکت‌ها و فروشگاه‌های مختلف در یک پلتفرم این امکان را برای شما فراهم کرده است که ضمن بررسی و مقایسه محصولات ارائه شده توسط هر یک از آن‌ها، انتخاب بهتری داشته باشید.

در اختیار داشتن تخفیف اسنپ اکسپرس هم برای خرید با قیمت‌های بسیار کم تر به شما کمک خواهد کرد. با مراجعه به اپلیکیشن اسنپ اکسپرس هر محصولی که نیاز دارید را در کم ترین زمان از نزدیک ترین مغازه‌های اطراف خود تهیه می‌کنید. سپس سفارش شما به سرعت ارسال می‌‌شود. در واقع ارسال سریع سفارشات در کنار کد تخفیف، بزرگ ترین ویژگی مثبت این مجموعه است. دلیل سرعت بالا، خرید از نزدیک ترین فروشنده‌ها به محل سفارش و استفاده از ناوگان اختصاصی اسنپ برای ارسال بسته‌ها است. در این بخش با چند نمونه کد تخفیف‌ اسنپ اکسپرس برای خریدی مقرون به صرفه آشنا خواهید شد.

کد تخفیف اسنپ اکسپرس خرید اول

خرید اول، همیشه به عنوان یک تجربه مهم در نظر گرفته می‌‌شود. به همین دلیل فروشگاه‌های مختلف تلاش می‌‌کنند تا در این تجربه، رضایت کاربر را جلب کرده و او را به مشتری ثابت خود تبدیل کنند. ارائه تخفیف‌های ویژه در خرید اول نیز به همین دلیل است. اسنپ اکسپرس با ارائه کد تخفیف offC2QSF2BI این امکان را به شما می‌‌دهد که در اولین خرید خود 40 هزار تومان تخفیف دریافت کنید. البته، برای استفاده از این فرصت باید حداقل 100 هزار تومان خرید کنید.

همچنین، اگر اولین خرید خود را از سوپر مارکت‌های منتخب اسنپ انجام دهید، هزینه ارسال برای شما رایگان خواهد بود. به طور کلی هم بعضی از فروشندگان در شهر‌های مختلف، سفارشات شما را بدون محدودیت به صورت رایگان ارسال می‌‌کنند.

کد تخفیف اسنپ مارکت، ارزان ترین خرید سوپرمارکتی

چنانچه می‌‌خواهید از پلتفرمی‌‌خرید کنید که تنوع بیشتری از محصولات را از نظر برند در اختیار شما قرار دهید، می­توانید اسنپ مارکت را برای این کار انتخاب کنید. توجه داشته باشید که اسنپ مارکت یک پل ارتباطی برای خرید آنلاین از شعب مختلف فروشگاه‌های ‌هایپر استار است. همانطور که می‌‌دانید این فروشگاه‌های زنجیره ای محصولات خود را با قیمت‌های کم تری نسبت به سایر فروشگاه‌ها عرضه می‌‌کنند.

حالا تصور کنید که در کنار این قیمت‌های مناسب می‌‌توانید از کد تخفیف اسنپ مارکت هم استفاده کرده و در هزینه‌ها بیش از پیش صرفه جویی کنید. این موارد در کنار هم اسنپ مارکت را به یک انتخاب هوشمندانه برای کسانی تبدیل می‌‌کند که به دنبال خرید مقرون به صرفه انواع محصولات سوپر مارکتی هستند. کد‌های تخفیف ارائه شده توسط این مجموعه متنوع هستند و می‌‌توانید با توجه به نیاز خود از بین آن‌ها انتخاب کنید. در ادامه نمونه‌هایی از کاربردی ترین کد‌های تخفیف اسنپ مارکت را به شما معرفی می‌‌کنیم.

30 هزار تومان تخفیف در اولین خرید اسنپ مارکت

اگر تا کنون از اسنپ مارکت خرید نکرده اید، می‌‌توایند با دریافت کد cafe30ap خرید خود را با پرداخت 30 هزار توامن کم تر از مبلغ نهایی انجام دهید. توجه داشته باشید که برای فعال سازی این کد لازم است که حداقل 150 هزار تومان خرید کرده باشید. به علاوه، این کد روی محصولات آف خورده نیز قابل استفاده خواهد بود.

کد تخفیف اسنپ مارکت معرفی دوستان

برای استفاده از این فرصت خرید، تنها کافی است اسنپ مارکت را به دوستان خود معرفی کرده و از آن‌ها بخواهید با کد معرف شما ثبت نام کنند. سپس دوست شما در اولین خید خود از این مجموعه 25 هزار تومان تخفیف می‌گیرد و شما هم یک کد تخفیف 15 هزار تومانی برای خرید بعدی خود دریافت خواهید کرد.

کد تخفیف اسنپ مارکت 18 هزار تومانی غیر اول

این کد تخفیف غیر اول اسنپ مارکت مخصوص کسانی است که قبلاً هم از اسنپ مارکت خرید کرده اند. با استفاده از این کد می‌‌توانید محصولات مورد نیاز خود را با 18000 تومان تخفیف تهیه کنید. البته، لازم به ذکر است که فعال شدن این کد مشروط به خرید بالای 180 هزار تومان است.

خرید سوپرمارکتی با کد تخفیف

دیجی جت، تخفیف بیشتر، ارسال سریع تر

برای خرید اقلام سوپر مارکتی مورد نیاز خود از طریق دیجی کالا و با قیمت ارزان تر دو راه پیش روی شما وجود دارد. اولین روش این است که با ورود به اپلیکیشن دیجی کالا قسمت سوپر مارکت را انتخاب کرده و خرید خود را انجام دهید. به یاد داشته باشید که در این روش خرید، می‌‌توانید از کد تخفیف سوپر مارکت دیجی کالا استفاده کنید و در نتیجه خریدی مقرون به صرفه تر داشته باشید. دقت داشته باشید که این روش ممکن است در همه شهرها جوابگو نبوده یا محدودیت‌هایی داشته باشد.

روش بعدی خرید از دیجی کالا جت است. دیجی کالا جت زیر مجموعه ای از دیجی کالا است؛ اما به صورت یک پلتفرم مستقل عمل می‌‌کند و برای خرید از آن باید اپلیکیشن دیجی جت را نصب کنید. دیجی کالا جت سفارشات شما را از نزدیک ترین سوپر مارکت‌ها برایتان ارسال می‌‌کند و به همین دلیل محصولات با سرعت جت به دست مشتریان می‌‌رسد. به یاد داشته باشید که کد تخفیف دیجی کالا جت، خرید ارازن تر را به ارسال سریع سفارشات می‌‌افزاید و در نهایت این فروشگاه را به یک مرجع خرید جذاب تبدیل می‌‌کند. البته، دیجی جت صرفاً یک فروشگاه مواد غذایی نیست بلکه پلتفرمی‌‌است که از طریق آن می‌‌توانید از سوپر مارکت‌های اطراف خود به صورت آنلاین خرید کنید. هم اکنون، پر طرفدار ترین کد تخفیف‌های دیجی جت را با هم مرور خواهیم کرد.

کد تخفیف دیجی کالا جت بدون محدودیت خرید اول

اگر قبلاً از دیجی کالا جت خرید کرده باشید، با به کار گیری کد DKEC849 می‌‌توانید محصولات مورد نیاز خود را با 20 هزار تومان تخفیف تهیه کنید. این کد برای سبد‌های خرید بالا 100 هزار تومان، در همه شهر‌ها و برای همه محصولات قابل استفاده خواهد بود.

40 هزار تومان تخفیف در اولین خرید

چنانچه تجربه خرید از این مجموعه را ندارید، دیجی کالا جت با یک کد تخفیف 40 هزار تومانی به شما خوش آمد خواهد گفت. فراموش نکنید که برای استفاده از این کد باید حداقل 120 هزار تومان خرید کنید. البته تفاوتی ندارد که محصول انتخابی شما در کدام دسته بندی قرار داشته باشد و یا از کدام فروشگاه خرید کنید.

اکالا و کد‌های تخفیف منحصر به فرد

از دیگر سوپر مارکت‌های آنلاین ایرانی می‌‌توان به اکالا اشاره کرد. در این پلتفرم می‌‌توانید به صورت اینترنتی از فروشگاه‌های افق کوروش خرید کنید. البته امکان ثبت سفارش در دیگر سوپر مارکت‌های نزدیک شما هم وجود دارد؛ اما بخش عمده محصولات مورد نیاز کاربران در این مجموعه از شعب فروشگاه‌های افق کوروش تأمین می‌‌شود. در اکالا نیز مثل سوپر مارکت‌های دیگری که درباره آن‌ها صحبت کردیم، می‌‌توانید با تخفیف خرید کنید. برای این کار تنها کافی است کد تخفیف اکالا را دریافت کرده و در هنگام ثبت سفارش مورد استفاده قرار دهید. البته هر کد تخفیف ارائه شده توسط این مجموعه برای استفاده در شرایط خاصی تعریف شده است. برای نمونه چند مورد از این کد‌ها را به شما معرفی می‌‌کنیم.

کد تخفیف اکالا خرید اول

اگر برای اولین بار است که از اکالا خرید می‌‌کنید و جمع کل کالاهای درخواستی شما از 150 هزار تومان بیشتر شده است، می‌‌توانید با ثبت کد تخفیف اکالا خرید اول offch30 در خرید خود 30 هزار تومان تخفیف بگیرید. لازم به ذکر است که از این کد برای خرید از فروشگاه‌های‌هایپر فامیلی، امارکت و ابیزینس نمی‌‌توانید استفاده کنید.

کد تخفیف 100 هزار تومانی اکالا

از این کد تنها برای خرید از فروشگاه افق کوروش می‌‌توانید استفاده کنید. کد Achareh20 در هر خرید بالای 800 هزار تومان، 100هزار تومان از هزینه خرید شما را کاهش می‌‌دهد. از نظر انتخاب محصول نیز هیچ محدودیتی برای استفاده از این کد تعریف نشده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا