کومان: شکست در ال کلاسیکو بیش از ۳ امتیاز است / مستحق شکست نبودیم

سرمربی بارسلونا تیمش را مستحق شکست برابر رئال مادرید در ال کلاسیکو نمی‌داند. او بازهم قول داد که تیمش در آینده پیشرفت کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از الموندو، بارسلونا در حساس‌ترین بازی هفته دهم رقابت‌های لالیگا در خانه از رئال مادرید پذیرایی کرد.

بارسلونا با پیروزی در این بازی می‌توانست خود را به طور کامل از بحران خارج کند اما برابر هواداران خود با نتیجه دو بر یک شکست خورد تا بار دیگر وارد بحران شود.

کومان بعد از بازی گفت: بارسلونا شایسته بیشتر از این بود. سخت است که این شکست را هضم کرد. تلاش زیادی کردیم اما نتوانستیم که نتیجه مورد نظر را به دست آوریم. در نیمه نخست بهتر بودیم و فرصت‌های زیادی را خلق کردیم. در کل تیم خوب کار کرد.

او ادامه داد: رئال به خوبی دفاع کرد. اکنون وقت حسرت و غصه خوردن نیست. ما از این شکست ناراحت هستیم اما تلاش می‌کنیم تا در دیدارهای بعدی جبران کنیم.

کومان درباره وضعیت بازیکنان در رختکن گفت: بازیکنان مثل همیشه از این شکست ناراحت هستند و احساس بدی دارند. باید این بازی را دوباره نگاه کنم و تلاش کرد تا اشتباهات را در دیدارهای بعدی تکرار نکرد. آیا به گل دوم رئال نگاه کردید. ما تا آستانه گل پیش رفتیم اما یک ناهماهنگی باعث شد تا رئال در ضد حمله گل دوم را بزند. هواداران به خوبی ازتیم حمایت کردند. تیم نشان داد که کمتر از رئال نیست. قول می‌دهم که رفته رفته خوب و بهتر شویم.

سرمربی بارسلونا درباره شعار هواداران علیه لوک دی یونگ گفت: اصلا این رفتار را دوست نداشتم. او بازیکن بارسلونا است و باید حمایت شود.

او در پایان گفت: بله قبول دارم که شکست در ال کلاسیکو بیش از سه امتیاز دارد با این حال نباید روحیه خود را از دست داد و باید به بازیهای بعدی فکر کرد. بارسلونا رفته رفته آماده پیروزی در بازی‌های بزرگ خواهد شد.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا