۷۰ جایگاه‌ سوخت به مدار برگشت/ عرضه بنزین یارانه‌ای در ۶ جایگاه

به گزارش خبرنگار مهر، پیمان بهرامی امروز چهارشنبه در گفت و گو با رسانه‌ها اظهار داشت: با تلاش عوامل فنی شرکت نفت بعد از مشکل به وجود آمده در سامانه توزیع هوشمند سوخت، فعالیت ۷۰ جایگاه عرضه بنزین در استان برقرار شد.

وی با بیان اینکه تنها ۱۷ جایگاه توزیع سوخت تا کنون در مدار قرار نگرفته‌اند افزود: عرضه بنزین همچنان با قیمت آزاد سه هزار تومانی بوده و در تمام جایگاه‌های شهری و محورهای مواصلاتی اصلی در حال توزیع سوخت است.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی لرستان ادامه داد: در خرم آباد ۲۰ جایگاه، در بروجرد ۱۳ جایگاه، در کوهدشت هفت جایگاه، در دورود ۹ جایگاه، در دلفان دو جایگاه، در الیگودرز سه مورد، در سلسله دو مورد، در ازنا چهار مورد، در پلدختر چهار مورد، در چگنی یک جایگاه، در رومشکان یک جایگاه، در فیروز آباد یک جایگاه، در بیرانشهر دو مورد و در جایگاه «پرهیزکار» عرضه سوخت از سر گرفته شد.

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه در شش جایگاه عرضه سوخت امکان فروش بنزین یارانه‌ای فراهم شده است گفت: در شش جایگاه توزیع سوخت در شهرهای خرم آباد، بروجرد، کوهدشت و پلدختر امکان عرضه بنزین یارانه‌ای فراهم شده است.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی لرستان عنوان کرد: از ۸۷ جایگاه عرضه سوخت در لرستان هم اکنون در ۷۰ جایگاه بنزین با قیمت آزاد سه هزار تومانی عرضه می‌شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا