۷۵۰ میلیون دلار برای حمایت از صنایع دریایی استان بوشهر مصوب شد

به گزارش خبرنگار مهر، احمد محمدی‌زاده صبح چهارشنبه در نشست بررسی وضعیت شرکت صنایع دریایی ایران در بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت بالایی در حوزه دریا و صنایع مرتبط است که باید از این ظرفیت به خوبی استفاده شود.

وی به نقش مهم شرکت صدرا در ایجاد اشتغال و توسعه تولید اشاره کرد و ادامه داد: تیمی متشکل از معاون اقتصادی استاندار، رئیس سازمان برنامه و بودجه استان و مدیر شرکت صدرا به منظور رسیدگی به مشکلات مهم این شرکت تشکیل شود.

استاندار بوشهر با اشاره به تصویب ۷۵۰ میلیون دلار برای حمایت از صنایع دریایی استان بوشهر در سفر رئیس جمهور به استان، خاطرنشان کرد: حل مشکلات صدرا در این زمینه در اولویت قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه سالانه ۲۵۰ میلیون دلار از محل صندوق توسعه ملی تأمین می‌شود ادامه داد: اعتبار ۷۵۰ میلیون دلاری حمایت از صنایع دریایی استان بوشهر طی سه سال تأمین می‌شود.

محمدی‌زاده موضوع فرایند تخصیص اعتبار برای ساخت شناورها بر اساس برنامه زمان بندی دقیق را مهم دانست و اضافه کرد: موضوع مالکیت زمین صدرا از دیگر درخواست‌ها و مشکلات صدرا است.

وی با تاکید بر اینکه راهکارهای لازم شناسایی و تمام تلاش برای صدور سند زمین صدرا انجام می‌شود افزود: صدرا موضوع شریک کردن کارکنان بومی شرکت صدرا در سهام شرکت را در دستور کار و بررسی خود قرار دهد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا